Przejdź do treści

W niedziele w Łabowej zagrają dla chorego Wojtusia!

3 marca od godziny 16:00 w Szkole Podstawowej w Łabowej odbędzie się koncert charytatywny dla chorego na nowotwór małego Wojtusia Polańskiego.

Wojtuś ma dwa latka, mieszka z rodzicami w Uhryniu. Wszystko zaczęło się, kiedy po badaniu USG okazało się, że chłopczyk ma guza w brzuszku, bardzo źle umiejscowionego. Terapia dziecka wymaga kosztownego i intensywnego leczenia, w tym immunoterapii z użyciem przeciwciał anty-GD2.

Wojtuś jest pod opieką Fundacji Siepomaga, na tą chwilę na koncie jest niespełna 30% a koszt terapii to ok. 272 tysiące złotych.

Dla Wojtusia Polańskiego w Szkole Podstawowej w Łabowej zaśpiewają: gość specjalny Kordian, zespół Magic Band, uczestnicy zajęć Gminnego Ośrodka Kultury oraz nowopowstały zespół muzyczny z Roztoki Wielkiej. Nie zabraknie licytacji, animacji i zabaw dla dzieci oraz słodkich przekąsek.

Chciałabym bardzo podziękować za zaangażowanie się w akcje dla Wojtusia, to budujące jak nasza mała społeczność potrafi się zjednoczyć. Już dziś serdecznie zapraszam w niedzielne popołudnie na ten wyjątkowy koncert, nie tylko mieszkańców naszej gminy, ale również okolicznych miejscowości, atrakcji nie zabraknie – przekonuje Marta Słaby Wójt Gminy Łabowa
Na profilu facebookowym Urzędu Gminy Łabowa trwa również licytacja przedmiotów na rzecz Wojtusia https://www.facebook.com/groups/925131941017398/ można również wpłacić pieniądze na stronie Fundacji Siepomaga https://www.siepomaga.pl/zycie-wojtka

/Urząd Gminy Łabowa