Przejdź do treści

Powiat Wejherowski wygrał POPRAD MUSZYNA CUP!

Fot. Maria OlszowskaPOPRAD MUSZYNA CUP - Fot. Maria Olszowska

W weekend w Muszynie zakończył się Turniej POPRAD MUSZYNA CUP. Na murawie stadionu MKS Poprad Muszyna spotkało się ponad 200 młodych piłkarzy z różnych stron Polski i Europy. W obu kategoriach wiekowych (roczniki 2009 i 2010) zwyciężyły drużyny z Powiatu Wejherowskiego.

– Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w turnieju – mówił starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Cieszę się, że mogliśmy gościć młodych piłkarzy z naszych partnerskich miast i powiatów. Mecze były bardzo zacięte, ale rozegrane zgodnie z zasadami fair play. Każda z drużyn została udekorowana medalami, a zwycięzcy – pucharami. Każdy z zawodników otrzymał też upominki od Starostwa Powiatowego.

Starosta podziękował też wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie imprezy, na czele z jej pomysłodawcą – radnym powiatowym Stanisławem Sułkowskim i sponsorami.
Podczas uroczystego podsumowania dwudniowej imprezy obecni byli: starosta Marek Kwiatkowski, wicestarosta Antoni Koszyk, burmistrz Miasta i Gminy Muszyna Jan Golba, pomysłodawca imprezy radny Stanisław Sułkowski oraz: członek Zarządu Powiatu Marian Dobosz, radni powiatowi: Joanna Szewczyk-Kubacka, Andrzej Gancarz, sekretarz Powiatu Monika Dziedzina.

Wyniki:
Rocznik 2009 r.
I Powiat Wejherowski
II Serbia
III Piast Gliwice

Rocznik 2010
I Powiat Wejherowski
II Piast Gliwice
III Rumunia

/(olsz) Fot. Maria Olszowska