Przejdź do treści

Otwarcie sezonu na Jaworzynie Krynickiej

foto. jaworzynakrynicka.pl

14 grudnia rozpoczął  się sezon narciarski na Jaworzynie Krynickiej. Czynna są trasa nr 1 o długości 2600m , trasa nr 3 o długości 700 m oraz trasa szkoleniowa z wyciągiem Żółwik dla początkujących o długości 160m.

Sprzyjające warunki pogodowe sprawiły ze w najbliższych dniach otwarte zostaną kolejne trasy narciarskie. Skipassy będą w niższych cenach. Czynna będzie również największa w regionie szkoła narciarska Jaworzyna Ski&Snowboard oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Na Jaworzynie Krynickiej pokrywa śnieżna wynosi obecnie od 40–70 cm i rośnie. Temperatura dodoatkowo pozwala dośnieżać sztucznie trasy narciarskie.

Nowości w sezonie zimowym 2018/2019
W nadchodzącym sezonie zimowym narciarze będą mieli do dyspozycji prawie 10 km różnorodnych tras narciarskich bardzo dobrze naśnieżonych i przygotowanych do jazdy. Wszystko dzięki kompleksowej modernizacji systemu śnieżenia a także nowemu sprzętowi do utrzymania śniegu, który pojawił na Jaworzynie Krynickiej. Oficjalnie sezon ruszy około połowy grudnia. Od początku czynny będzie Krynistler Snowpark. Jest to najdłuższy i największy w Polsce snowpark o długości 1050m. W tym sezonie ze snowparku będą mogli korzystać zarówno początkujący snowboardziści, ale również eksperci w tej dziedzinie. Dla wszystkich osób, które rozpoczynają przygodę z narciarstwem czynna będzie Szkoła Jaworzyna Ski&snowboard a dla najmłodszych Akademia Misia Polarnego. Jest to oficjalna szkoła naszej Stacji Narciarskiej, a podopieczni szkoły mogą liczyć na liczne bonusy takie jak: bramki pierwszeństwa przy wyciągach, wydzielone poletka treningowe do szkolenia najmłodszych a przede wszystkim na doświadczoną i profesjonalna kadrę instruktorską. W budynku stacji dolnej dla naszych klientów czekać będzie największą w regionie wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz Centrum testowe nart Rossignol. Tutaj znajdziecie również sklep akcesoriami zimowymi i gadżetami stacji narciarskiej. W centrum testowym Rossignol znajdziecie najnowszą kolekcję nart tej prestiżowej marki, którą będziecie mogli testować na naszej trasie slalomowej z pomiarem czasu. Skipassy można kupować w online w naszym sklepie internetowym, w biletomatach na stacji dolnej kolei gondolowej oraz w kasach biletowych. Zakupy online premiowane są zniżką.

/jaworzynakrynicka.pl