Przejdź do treści

Kryniccy policjanci otrzymali nowy radiowóz

Oznakowana Kia Sportage zasiliła policyjną flotę krynickiego komisariatu. W jej uroczystym przekazaniu wziął udział m.in. Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu oraz Burmistrz Krynicy-Zdroju.

We wtorek, 7 grudnia br. przed Komisariatem Policji w Krynicy-Zdroju odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu, który będzie wykorzystywany przez mundurowych z uzdrowiska do służb patrolowych. Policyjną flotę komisariatu zasiliła Kia Sportage wyprodukowana w 2021 roku i wyposażona w szereg systemów zapewniających funkcjonariuszom bezpieczeństwo i komfort pracy. Nowy radiowóz kosztował ponad 126 tys. złotych, a jego zakup był możliwy dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych gminy Krynica-Zdrój, która w połowie sfinansowała to przedsięwzięcie. Pozostała kwota pochodziła z budżetu Policji.

W uroczystym przekazaniu radiowozu wziął udział Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu mł. insp. dr Krzysztof Dymura, Komendant Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju Andrzej Stach, Burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Irena Weber-Grelecka. Szef sądeckich policjantów serdecznie podziękował przedstawicielom krynickiego samorządu za przychylność, wsparcie i dobrą współpracę.

/źródło: KMP Nowy Sącz