Przejdź do treści

Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Krynicy Zdrój

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatni weekend Krynicę Zdrój. 19 i 20 stycznia na parkingu pod stacją gondolową Jaworzyna w Krynicy Zdrój za sprawą Wawel Trucka nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki.

Dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś naprawdę wyjątkowego – pierwszą interaktywną ciężarówkę, która na swojej trasie ma kilkadziesiąt polskich miast. Moc atrakcji, niezapomniana zabawa i słodycze na wyciągnięcie ręki – tak w skrócie można opisać wizytę Wawel Trucka w Krynicy Zdrój.

Podróż po wnętrzu Wawel Trucka była niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem. O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Każda wizyta w Wawel Trucku kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy.

Wawel Truck można jeszcze złapać na trasie!
Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck zagości w Twojej okolicy!

/źródło: Wawel SA