Przejdź do treści

RMF MAXX w ramach swojej zimowej trasy odwiedzi Krynicę-Zdrój

Radio RMF MAXX rusza na swoją zimową trasę “Ferie na MAXXa”, a w najbliższą sobotę, 3 lutego, zawita do Krynicy-Zdroju. Na stoku Jaworzyna Krynicka, jednym z najpopularniejszych polskich ośrodków narciarskich, stacja przygotuje niezapomniane wydarzenie.

Całodzienna impreza na stoku obejmie różnorodne atrakcje dla mieszkańców i turystów. Miłośnicy narciarstwa będą mieli okazję skosztować pysznej pizzy z pizzowozu, wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a radiowy DJ stworzy gorącą atmosferę, serwując świetną muzykę.

Prezenterzy RMF MAXX poprowadzą relacje na żywo, zapraszając chętnych do zobaczenia, jak powstaje radio zza kulis. To wyjątkowa okazja, by poznać tajniki pracy radiowej ekipy i uczestniczyć w kuluarowych kuluarach radia.

Wieczorem RMF MAXX odwiedzi jednego słuchaczy z regionu , dostarczając darmowe pizze na zgłoszoną przez niego imprezę. Akcja “Ferie na MAXXa” obejmuje siedem najbardziej atrakcyjnych stoków narciarskich, od Beskidu Spytkowice po Koziniec Ski, i trwa od 3 stycznia do 24 lutego, co sobotę.

RMF MAXX, będące grupą 22 stacji lokalnych i regionalnych, kieruje swoją ofertę do osób w wieku 18-34 lat. Sieć prezentuje program muzyczny w formacie CHR (Contemporary Hit Radio), a każda z lokalnych stacji skupionych w sieci nadaje nowe, aktualne przeboje oraz największe hity. Na antenie można również znaleźć lokalne serwisy informacyjne, prognozy pogody oraz relacje z najciekawszych wydarzeń muzycznych, kulturalnych i rozrywkowych w regionie.