Przejdź do treści

Kryniccy policjanci będą mieli nowy radiowóz

Burmistrz Piotr Ryba wręcza Komendantowi dokumenty nowego radiowozu, w tle nowy radiowóz - fot. KMP Nowy Sącz

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu Mł. insp. dr Krzysztof Dymura – spotkał się wczoraj z włodarzami dwóch uzdrowisk, dziękując za ubiegłoroczną współpracę oraz dofinansowanie zakupu nowego radiowozu.

Nowa toyota yaris, dofinansowana przez samorząd Krynicy-Zdroju trafi do tamtejszego komisariatu. W przekazaniu pojazdu wzięli udział Piotr Ryba – Burmistrz Krynicy-Zdroju, Irena Weber-Grelecka – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Krynicy-Zdroju, a także Komendant Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju – nadkom. Andrzej Stach. Szef sądeckich policjantów, wręczając burmistrzowi okolicznościową statuetkę, podziękował za to logistyczne wsparcie i dobrą współpracę w ubiegłym roku.

Podziękowania od sądeckich policjantów trafiły także do dr. Jana Golby – Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna. Mł. insp. dr Krzysztof Dymura, wręczając burmistrzowi statuetkę, podkreślił zaangażowanie, dotychczasowe wsparcie, w tym także logistyczne i owocną współpracę w ubiegłym roku.
Dobra współpraca z samorządami oraz zwiększenie policyjnego taboru samochodowego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz turystów odwiedzających ten rejon Sądecczyzny.

/źródło: KMP Nowy Sącz