Przejdź do treści

Intermarché w Krynicy-Zdroju wprowadziło usługę zakupów przez Internet

Intermarché Drive

Grupa Muszkieterów wprowadza usługę Intermarché Drive do kolejnych miast. Od 3 stycznia udogodnienie jest dostępne dla mieszkańców Krynicy-Zdroju. Dzięki niemu klienci mogą zamawiać produkty z bogatego asortymentu spożywczego i przemysłowego przez Internet, a następnie odbierać je w sklepie o wybranej godzinie. Obecnie usługa jest dostępna w ponad 50 sklepach Intermarché.

W odpowiedzi na zmieniające się zwyczaje zakupowe klientów oraz rosnącą popularność rynku e-commerce, Muszkieterowie sukcesywnie rozwijają usługę Drive, która jest dostępna w supermarketach Intermarché. Obecnie udogodnienie zostało wprowadzone łącznie w ponad 50 miastach, a od 3 stycznia mogą z niego korzystać także mieszkańcy Krynicy-Zdroju.

– Sieć Intermarché oferuje właścicielom sklepów szereg możliwości w zakresie rozwijania oferty. Jedną z nich jest usługa Drive, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno klientów, jak i właścicieli supermarketów. Sieć oraz przedsiębiorcy zrzeszeni w jej strukturach sukcesywnie wdrażają to rozwiązanie w kolejnych sklepach – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów, i dodaje – W planach mamy uruchomienie usługi w kolejnych miastach.

Rozwiązanie Drive umożliwia klientom zamawianie produktów przez stronę internetową oraz ich odbiór w specjalnie wyznaczonej do tego strefie, znajdującej się w sklepie Intermarché lub przed nim. W zależności od lokalizacji w ofercie dostępnych jest od 9 do 12 tysięcy artykułów. Przy składaniu zamówienia klient wybiera dogodną dla siebie godzinę odbioru zakupów. Paczka może być gotowa już po upływie dwóch godzin. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przygotowane zakupy będą czekać na odbiorcę jeszcze przez 24 godziny od wstępnie wybranego terminu odbioru.