Przejdź do treści

Nowoczesne apartamenty w Krynicy-Zdroju

Apartament Opal

W ostatnim czasie coraz większą popularnością w Polsce cieszą się apartamenty turystyczne. Przypominają standardowe mieszkania, pozwalają na prowadzenie normalnego trybu życia i gwarantują znacznie większą prywatność i swobodę od ciasnych pokoi hotelowych. W ciągu ostatnich lat w centrum Krynicy-Zdroju powstało wiele obiektów oferujących wynajem apartamentów dla turystów, zapewniających łatwy dostęp do wielu szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich, muzeów, kościołów, kawiarni, restauracji i innych ciekawych miejsc.

Wyposażenie apartamentu

Apartamenty w odróżnieniu od pokoi hotelowych i kwater w pensjonatach oprócz łazienki posiadają także aneks kuchennych, wyposażony w lodówkę, kuchenkę, podstawowe naczynia a nierzadko także zmywarkę i piekarnik. Standardem jest taras z widokiem na panoramę Krynicy, na którym co rano można rozkoszować się przepięknym widokiem przy filiżance kawy. W zależności od potrzeb możemy zarezerwować pobyt w apartamencie jednopokojowym (typu studio), posiadającym salon z aneksem kuchennym i rozkładanymi sofami, mogący pomieścić 2 do 3 osób. Standardowe apartamenty, przystosowane do pobytu całych rodzin, wyposażone są w salon z aneksem kuchennym i osobną sypialnią.

Rezerwacja

Noclegi w atrakcyjniejszych apartamentach należy rezerwować z pewnym wyprzedzeniem – najlepiej kilkutygodniowym. Jeżeli to możliwe to najlepiej od razu ustalić godziny zameldowania i wymeldowania, podać planowaną liczbę gości. Podróżując samochodem przy rezerwacji należy również poinformować obsługę obiektu o potrzebnym miejscu parkingowym . Warto też spytać o ostateczną cenę całego pobytu.

Pobyt zwierząt

Większość obiektów turystycznych akceptuje pobyt zwierząt. Jednak jeżeli zamierzamy podróżować z psem lub kotem warto poinformować o tym administratora i sprawdzić czy nie będzie się to wiązało z dodatkową opłatą.

Apartamenty Opal

Ul. Profesora Henryka Świdzinskiego 1
33-380 Krynica Zdrój

tel: + 48 606 600 817
email: apartamentyopal@gmail.com